AA150XC04

| paneeli Malli | AA150XC04 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA150XC04 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 304.1×228.1 mm |
| ääriviivat | 326×255×16 mm |
| Pinta | Hard coating (2H), Antireflection |
| kontrastisuhde | 350:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/70/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | CMOS (2 ch, 8-bit) , 76 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA150XC04: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA150XC04 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA150XC04: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA150XC04: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA150XC04-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA150XC04 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA150XC04: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA150XC04: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA150XC04-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA150XC04"
- Mitsubishi AA150XC04
- AA150XC04-lomake
- AA150XC04-kuva
- AA150XC04 hinta
- AA150XC04-jakelija

