AA150PD14

| paneeli Malli | AA150PD14 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15 inch, 1400×1050 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA150PD14 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| päätöslauselma | 1400(RGB)×1050 , SXGA+ |
| Näyttöalue | 304.5(W)×228.375(H) mm |
| Outline-koko | 326(W)×255(H) ×11(D) mm |
| Kirkkaus | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Näytön värit | 262K/16.7M 72% (CIE1931) |
| Taajuus | 60Hz |
| Paino | 910g (Typ.) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Kehyksen avaaminen | 308.1(W)×232.1(H) mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Näyttötila | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Vasteaika | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Lampun tyyppi | WLED , 100K hours , Without Driver |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalirajapinta | LVDS |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temp.: -30 ~ 80 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA150PD14: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA150PD14 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA150PD14: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA150PD14: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA150PD14-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA150PD14 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA150PD14: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA150PD14: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA150PD14-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA150PD14"
- Mitsubishi AA150PD14
- AA150PD14-lomake
- AA150PD14-kuva
- AA150PD14 hinta
- AA150PD14-jakelija

