AA150PD11

| paneeli Malli | AA150PD11 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA150PD11 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 304.5×228.375 mm |
| ääriviivat | 326×255×11 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Vasteaika | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 5 strings WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA150PD11: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA150PD11 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA150PD11: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA150PD11: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA150PD11-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA150PD11 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA150PD11: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA150PD11: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA150PD11-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA150PD11"
- Mitsubishi AA150PD11
- AA150PD11-lomake
- AA150PD11-kuva
- AA150PD11 hinta
- AA150PD11-jakelija

