AA121XJ03-G1

| paneeli Malli | AA121XJ03-G1 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA121XJ03-G1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 245.76×184.32 mm |
| ääriviivat | 280×219 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 450:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | 80/80/80/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 pcs CCFL |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA121XJ03-G1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA121XJ03-G1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA121XJ03-G1: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA121XJ03-G1: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA121XJ03-G1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121XJ03-G1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA121XJ03-G1: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA121XJ03-G1: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA121XJ03-G1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA121XJ03-G1"
- Mitsubishi AA121XJ03-G1
- AA121XJ03-G1-lomake
- AA121XJ03-G1-kuva
- AA121XJ03-G1 hinta
- AA121XJ03-G1-jakelija

