AA121XJ02

| paneeli Malli | AA121XJ02 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA121XJ02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 245.76×184.32 mm |
| ääriviivat | 280×219×18.3 mm |
| Pinta | Hard coating (2H), Antireflection |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Vasteaika | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 60/60/75/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA121XJ02: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA121XJ02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA121XJ02: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA121XJ02: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA121XJ02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121XJ02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA121XJ02: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA121XJ02: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA121XJ02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA121XJ02"
- Mitsubishi AA121XJ02
- AA121XJ02-lomake
- AA121XJ02-kuva
- AA121XJ02 hinta
- AA121XJ02-jakelija
