AA121SP03

| paneeli Malli | AA121SP03 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA121SP03 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 246×184.5 mm |
| ääriviivat | 280×210×12.5 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Vasteaika | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 65/65/45/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA121SP03: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA121SP03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA121SP03: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA121SP03: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA121SP03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121SP03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA121SP03: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA121SP03: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA121SP03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA121SP03"
- Mitsubishi AA121SP03
- AA121SP03-lomake
- AA121SP03-kuva
- AA121SP03 hinta
- AA121SP03-jakelija

