AA121SJ23

| paneeli Malli | AA121SJ23 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA121SJ23 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 246×184.5 mm |
| ääriviivat | 275×199×6 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 150:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 45/45/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 22 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA121SJ23: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA121SJ23 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA121SJ23: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA121SJ23: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA121SJ23-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121SJ23 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA121SJ23: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA121SJ23: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA121SJ23-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA121SJ23"
- Mitsubishi AA121SJ23
- AA121SJ23-lomake
- AA121SJ23-kuva
- AA121SJ23 hinta
- AA121SJ23-jakelija
