AA090TB01-DA-01

| paneeli Malli | AA090TB01-DA-01 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 1280×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA090TB01-DA-01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 195.84×117.504 mm |
| ääriviivat | 229×146.2×15.3 mm |
| Pinta | Antireflection |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA090TB01-DA-01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA090TB01-DA-01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA090TB01-DA-01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA090TB01-DA-01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA090TB01-DA-01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090TB01-DA-01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA090TB01-DA-01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA090TB01-DA-01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA090TB01-DA-01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA090TB01-DA-01"
- Mitsubishi AA090TB01-DA-01
- AA090TB01-DA-01-lomake
- AA090TB01-DA-01-kuva
- AA090TB01-DA-01 hinta
- AA090TB01-DA-01-jakelija

