AA090MC02

| paneeli Malli | AA090MC02 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA090MC02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 196.8×118.08 mm |
| ääriviivat | 219×136.2×13.7 mm |
| Pinta | Hard coating (2H), Antireflection |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Vasteaika | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 75/75/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA090MC02: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA090MC02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA090MC02: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA090MC02: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA090MC02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090MC02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA090MC02: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA090MC02: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA090MC02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA090MC02"
- Mitsubishi AA090MC02
- AA090MC02-lomake
- AA090MC02-kuva
- AA090MC02 hinta
- AA090MC02-jakelija

