AA084SA01

| paneeli Malli | AA084SA01 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA084SA01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 170.4×127.8 mm |
| ääriviivat | 199.5×149 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Vasteaika | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA084SA01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA084SA01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA084SA01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA084SA01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA084SA01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA084SA01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA084SA01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA084SA01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA084SA01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA084SA01"
- Mitsubishi AA084SA01
- AA084SA01-lomake
- AA084SA01-kuva
- AA084SA01 hinta
- AA084SA01-jakelija
