AA080MB11ADA11

| paneeli Malli | AA080MB11ADA11 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA080MB11ADA11 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue | 174(H)×104.4(V) mm |
| Outline Dim. | 212(H)×142(V) mm |
| Bezel Area | - |
| hoito | Clear |
| luminanssi | 1200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Katso suunta | - |
| Vasteaika | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Käyttötapa | TN, Normally White, Transmissive |
| Tuki väri | 262K/16.7M 52% (CIE1931) |
| Valonlähde | WLED [2 strings] , 100K hours , W/O Driver |
| Paino | 410g |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | PCAP, Tape Bonding |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA080MB11ADA11: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA080MB11ADA11 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA080MB11ADA11: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA080MB11ADA11: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA080MB11ADA11-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA080MB11ADA11 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA080MB11ADA11: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA080MB11ADA11: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA080MB11ADA11-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA080MB11ADA11"
- Mitsubishi AA080MB11ADA11
- AA080MB11ADA11-lomake
- AA080MB11ADA11-kuva
- AA080MB11ADA11 hinta
- AA080MB11ADA11-jakelija

