AA080MB01ADA11

| paneeli Malli | AA080MB01ADA11 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA080MB01ADA11 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| päätöslauselma | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Näyttöalue | 174(W)×104.4(H) mm |
| Kehyksen avaaminen | - |
| Outline-koko | 212(W)×142(H) mm |
| Pinta | Clear |
| Kirkkaus | 900 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Paras näkymä | - |
| Vasteaika | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Näytön värit | 262K/16.7M 52% (CIE1931) |
| Lampun tyyppi | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Taajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | PCAP, Tape Bonding |
| Paneelin paino | 410g |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins , Connector |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temp.: -30 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA080MB01ADA11: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA080MB01ADA11 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA080MB01ADA11: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA080MB01ADA11: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA080MB01ADA11-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA080MB01ADA11 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA080MB01ADA11: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA080MB01ADA11: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA080MB01ADA11-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA080MB01ADA11"
- Mitsubishi AA080MB01ADA11
- AA080MB01ADA11-lomake
- AA080MB01ADA11-kuva
- AA080MB01ADA11 hinta
- AA080MB01ADA11-jakelija

