AA078AA01

| paneeli Malli | AA078AA01 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.8 inch, 800×300 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA078AA01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 184.8×69.3 mm |
| ääriviivat | 207×86 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Vasteaika | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA078AA01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA078AA01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA078AA01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA078AA01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA078AA01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA078AA01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA078AA01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA078AA01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA078AA01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA078AA01"
- Mitsubishi AA078AA01
- AA078AA01-lomake
- AA078AA01-kuva
- AA078AA01 hinta
- AA078AA01-jakelija
