AA070ME01ADA11

| paneeli Malli | AA070ME01ADA11 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA070ME01ADA11 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 152.4×91.44 mm |
| ääriviivat | 189.8×129.7×14.1 mm |
| Pinta | Clear |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA070ME01ADA11: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA070ME01ADA11 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA070ME01ADA11: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA070ME01ADA11: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA070ME01ADA11-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070ME01ADA11 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA070ME01ADA11: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA070ME01ADA11: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA070ME01ADA11-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA070ME01ADA11"
- Mitsubishi AA070ME01ADA11
- AA070ME01ADA11-lomake
- AA070ME01ADA11-kuva
- AA070ME01ADA11 hinta
- AA070ME01ADA11-jakelija

