AA070MC52

| paneeli Malli | AA070MC52 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 480×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA070MC52 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pikselimäärä | 480×800(RGB) (WVGA) |
| Järjestely | RGB Horizontal Stripe |
| Aktiivinen alue (mm) | 91.44 × 152.4 (H×V) |
| Ääriviivat (mm) | 109.7 × 169.8 × 9.4 (H×V×D) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | 95.5 × 156.4 (H×V) |
| hoito | Clear, Hard coating (3H) |
| luminanssi | 1200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Vastaus | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Hyvä näkymä osoitteessa | Symmetry |
| Työtila | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Värisyvyys | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| taustavalo | 2 strings WLED , 100K hours , No Driver |
| Massa | 200g (Typ.) |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalin tyyppi | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector , 20 pins |
| Jännitteensyöttö | 3.3V (Typ.) |
| Max. Arvioinnit | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA070MC52: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA070MC52 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA070MC52: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA070MC52: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA070MC52-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070MC52 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA070MC52: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA070MC52: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA070MC52-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA070MC52"
- Mitsubishi AA070MC52
- AA070MC52-lomake
- AA070MC52-kuva
- AA070MC52 hinta
- AA070MC52-jakelija

