AA070MC12

| paneeli Malli | AA070MC12 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA070MC12 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Aktiivinen alue | 152.4(H)×91.44(V) mm |
| Bezel Area | 156.4(H)×95.5(V) mm |
| luminanssi | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Katso suunta | Symmetry |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tuki väri | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| Paino | 200g (Typ.) |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Outline Dim. | 169.8(H)×109.7(V) ×9.4(D) mm |
| hoito | Clear, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Vasteaika | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Käyttötapa | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Valonlähde | WLED [2 strings] , 100K hours , W/O Driver |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Liitännätyyppi | 20 pins LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector |
| Virtalähde | 3.3V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temperature: -30 ~ 80 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA070MC12: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA070MC12 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA070MC12: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA070MC12: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA070MC12-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070MC12 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA070MC12: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA070MC12: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA070MC12-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA070MC12"
- Mitsubishi AA070MC12
- AA070MC12-lomake
- AA070MC12-kuva
- AA070MC12 hinta
- AA070MC12-jakelija

