AA050MH01-DA1

| paneeli Malli | AA050MH01-DA1 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA050MH01-DA1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 108×64.8 mm |
| ääriviivat | 129.1×95.3 mm |
| Pinta | Clear |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Signaalirajapinta | CMOS (1 ch, 8-bit) |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA050MH01-DA1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA050MH01-DA1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA050MH01-DA1: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA050MH01-DA1: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA050MH01-DA1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA050MH01-DA1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA050MH01-DA1: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA050MH01-DA1: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA050MH01-DA1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA050MH01-DA1"
- Mitsubishi AA050MH01-DA1
- AA050MH01-DA1-lomake
- AA050MH01-DA1-kuva
- AA050MH01-DA1 hinta
- AA050MH01-DA1-jakelija

