AA050MG02

| paneeli Malli | AA050MG02 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA050MG02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 108×64.8 mm |
| ääriviivat | 118.5×84.7×5.2 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (2H), Antireflection |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 strings WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | CMOS (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA050MG02: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA050MG02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA050MG02: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA050MG02: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA050MG02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA050MG02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA050MG02: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA050MG02: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA050MG02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA050MG02"
- Mitsubishi AA050MG02
- AA050MG02-lomake
- AA050MG02-kuva
- AA050MG02 hinta
- AA050MG02-jakelija

