AA050MA01

| paneeli Malli | AA050MA01 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA050MA01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 108×64.8 mm |
| ääriviivat | 120×76.5×5.8 mm |
| Pinta | Clear, Hard coating (2H) |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Vasteaika | 13/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 2 strings WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | CMOS (1 ch, 6/8-bit) , 45 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA050MA01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA050MA01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA050MA01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA050MA01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA050MA01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA050MA01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA050MA01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA050MA01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA050MA01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA050MA01"
- Mitsubishi AA050MA01
- AA050MA01-lomake
- AA050MA01-kuva
- AA050MA01 hinta
- AA050MA01-jakelija

