AA050AA01

| paneeli Malli | AA050AA01 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 640×640 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AA050AA01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 89.3×89.3 mm |
| ääriviivat | 103.8×105.8×12.4 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Vasteaika | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 2 strings WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | CMOS (1 ch, 6/8-bit) , 45 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AA050AA01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AA050AA01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA050AA01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA050AA01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA050AA01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA050AA01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AA050AA01: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AA050AA01: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AA050AA01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AA050AA01"
- Mitsubishi AA050AA01
- AA050AA01-lomake
- AA050AA01-kuva
- AA050AA01 hinta
- AA050AA01-jakelija

