990000600

| paneeli Malli | 990000600 |
|---|---|
| paneeli Brand | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,2.0 inch, 480×240 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| 990000600 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 39.88×30 mm |
| ääriviivat | 46.1×40.96 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 13/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 1 pcs WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Serial RGB (8-bit) + SPI , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on TPO 990000600: n erikoisjäätelöiden jakelija.
TPO 990000600 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TPO 990000600: n pdf-lomakkeessa tai TPO 990000600: n tai muiden TPO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TPO 990000600-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
TPO 990000600 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TPO 990000600: n pdf-lomakkeessa tai TPO 990000600: n tai muiden TPO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TPO 990000600-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "990000600"
- TPO 990000600
- 990000600-lomake
- 990000600-kuva
- 990000600 hinta
- 990000600-jakelija

